top of page

RA'LAR VE ANLAMLARI

Güncelleme tarihi: 8 Nis 2021

RA’lar ve Anlamları;


Her RA haritanızda ki negatif blokaj gezegenlerine göre önerilmektedir.


İşte çok sevdiğin RA’lar ve Anlamları;


Klasik Seriler;

(Doğum saati şartı bulunmamaktadır. Ana burcunuz üzerinden çalışma yapılabilmektedir.


RA Love;

Tüm sevgi alanlarını kapsamakta olan Love ile sevgi enerjini harekete geçirebilirsin.

Eski bir Aşk enerjisinide hayatına yeniden davet edebilirsin ancak bu noktada “NEDEN” sorusuna iyi odaklanman ve bu ilişkinin sana geri dönüşünü iyi hesaplaman gerekir. Love senin hayrına bir enerji alanı oluşturacağı için bu çalışmalarda yep yeni bir yolada başlaman muhtemel olacaktır. Aşk ve ilişkilerle birlikte tüm sevgi alanını yenilemen için RA’nın yıldızı Love seni bekliyor.


RA Healing;

Ruhuna geri dönüşü başlat. Ruhunu ve bedenini şifaya davet et! Kendine ayırdığın zamanın değerini Healing ile arttır. Genel ruhani şifalanma için sana ve ruhuna ayrı bir huzur işliyor olacaksın. “Kendini sev”


RA Eye;

Ne kadar kendini yorgun ve düşük enerji içinde hissediyorsun? İşte tüm bunların nedeni çok fazla dış negatif insan enerjisine maruz kaldığının göstergesi olabilir. Eskiler “Nazar” biz ise nazar duası ile “Eye” diyoruz ve sana gönderiyoruz. O sessizce yanarken tüm dış enerji vampirleri ile savaşıyor olacaksın.


RA Relax;

Kendini ve alanınını rahatlat. Sen alan çalışmalarını yaparken Relax senim ve sevdiklerin için özel bir kalkan oluşturacaktır. Relax’ın gücünü spica esans ile genişletebilir kendine harika bir zaman hediye edebilirsin.


RA Hope;

Ne kadar beklentin var! Aslında beklentiye girip kendini sıkıntıya sokmana hiç gerek yok. Hope ile şans alanlarını ve beklentilerine sakin giriş yapabilirsin. Umutlarını Hope ile açığa çıkarma zamanı.


RA Abundance;

Bolluk ve bereket seninle. İşte tüm maddi zorluklarına ya da maddi isteklerine odaklanma sırası sende. Abundance ile bu akışı başlat. Bereket senin gücünle Abundance ile harekete geçsin.


RA Health;

Sen ne kadar sağlıklı olursan evren mucizlerini sıraya sokuyor olacak. Health ile kendi bedenine odaklan ve sağlık konularını ele al. Sen sağlığına odaklan ve bırak Health seninle zaman geçirsin.


RA The Midheaven; Bolluk Bereket ve haritada ki Tepe noktasını hedef alır. Abundance RA ile farkı haritanızda ki tepe noktasına göre ayrı bir çalışmaya alınmasıdır.


RA Glamour; Sadece hedef kendinsin! İçe ve özüne yolculuğa dön. Atalarına saygı duy ve aile büyüklerinden sana miras kalan davranışlarına odaklan. Kendine sadece “sen kimsin” diye sor ve Glamour senin için harika bir yolculuk alanı açsın


RA Mesmerize; Nereden geldin nereye gitmelisin! Yolculuğunun farkına varmalısın! Bugüne kadar kendine ne kadar objektif olabildin? Hadi şimdi kendini 9 yıllık döngülerine göre ele al...


2. Grup İleri Seviye RA’lar. (Doğum Saati Şartı Bulunmaktadır)

- ileri seviye RA’ların fiyat farkları bulunmaktadır.

RA Talisman

Tüm enerji alanları içine yüklensin ve tasarımı ile 3 dileğini Talisman üzerine yazabilirsin. Haritandaki hem zararda olan hem de pozitif açıların üzerine çalışma yapılan Talisman ile daha güçlen!


RA Brave


Kendi hayatının farkına var ve en çok ne karşısında güçlü durmak istiyorsun karar ver! Brave ile tüm enerji alanlarında daha cesur olmak istiyorsan şimdi tercih senin!


Yıldızlar Serisi;


RA Fomalhout;

3 niyetini mıknatıs gibi üzerine çek! Üstelik bu çalışmalarda haritanda bulunan Fomalhout yıldızının gücünü çekme zamanı! Kendi özel alan çalışmasıyla farkı hisset! Üstelik esansı ile birlikte..RA Sirius;

Siriusun gücüne inanır mısın? İşte mucizevi bir yıldız seninle. Sonsuz enerji ve haritanda bulunan enerji alanlarını hedef alan Sirius ile kendi özel alan çalışmasıyla farkı hisset! Üstelik esansı ile seninle..


RA Spica;

Şans seninle üstelik Spica gücü ile... hayatının kararlarına odaklan ve şans geri gelsin. Çok güçlüsün ve bu gücünü Spica ve özel esansı ile şimdi aktif hale getirebilirsin.


RA Kök;

Atalarından miras kalanları beraber uğurlayalım. Kök alan çalışmasıyla sana özel uygulanacak bir alan çalışması periodunu karşılama zamanı.


RA Aura;


Senin renklerin neler? Şimdi herkes seni bam başka biri gibi görüyor olacak. Kendinle ve bedeninle yeniden tanışma zamanı!


RA RUMI;

Serimiz 3 adet RA’dan oluşmaktadır. RUMI ve seni haritan sinastri çalışması ile karşılıklı incelenir ve çıkarılan alanlarına bizim tarafımızdan özel bir çalışma yapılır. RUMİ RA’lar;

- Aşk

- Sema

- Huşu


RA Sipiritüel;

12 gün ve 12 gün süren döküm işlemleri ile tüm astroloji evlerin için enerji çalışması yapılır. Eğer sipiritüel gücünü ortaya çıkarmak istiyorsan şimdi tam zamanı.


RA Kozmik Şifa;

Dış sağlık blokajlarını Kozmik enerjinin gücüne bırak. Koruma kapsamı ile hazırlanan Kozmik Şifa ile sağlık alanlarında harita blokajlarını çözerken, diğer enerji alanlarında aynı doğrultuda harekete geçsin ister misin?


Eye Protection;

Bazen kendi kendine nazarın değebilir.Hem kendinden hem dış blokajlardan korunmak istiyorsan tam zamanı!


RA Reflection;

RA ve sana özel seçeceğimiz doğal taşın bir arada. Üstelik tüm enerji alanları ile sana uyumlanmış olarak.


RA Yeni Ay ve Dolunay;

Sadece ilgili dönemlerinde seninle büyük bir uyum yakalayacak bir seri. Bir dönemi kapat ve yini bir dönemi başlat. Yeni Ay ve Dolunayda artık yakın bir dostun var.


RA Başlangıç ve Tamamlanma;

Ritüelleri seviyorsan bu set tam senlik. 2 harika RA, doğal taşın ve tütsü setin bir arada.


RA Ritüel;

Haritana göre düzenlenen bitkiler, sana uyumlanmış RA ve gül suyu ile muteşem bir set. Ritüellerinin artık daha çok anlamı olacak.


RA Mitoloji Serisi;


Yıldızların tarih boyunca ne kadar önemli olduğunu biliyor musun? RA için yıldızlar dengeyi ve dengede durmayı sembolize ediyor. İşte sanki sihirli etki bu seri ile farklı bir alanda doğuyor. Şansa ve sana şans getiren herşeye ayrı bir bağlılığın olduğunu biliyoruz. RA yeni mitoloji serisi tam senlik olacak. 4 ayrı enerji alanını senin haritan ile birleştiriyor ve tam karşında sana bazı alanları hatırlatacak RA’lar hazırlıyoruz.


-Acrux : Alpha Crucis. 11° 11´ Akrep burcundadır. Jüpiter karakterindedir. İhtişam, lüks ve gösterişi anlatır, bu tip bir yaşamı çok sevmeyi ifade eder.


-Agena : Beta Centauri. 23° 06´ Akrep burcundadır. Venüs ve Jüpiter karakterindedir. Başarıyı simgeler.


-Alphecca : Gamma, Alpha Coromae Borealis. 11° 32´ Akrep burcundadır. Venüs ve Merkür karakterindedir. Sanatsal yetenekleri ifade eder.

-

Alpha Orionis. 28° 04´ İkizler burcundadır. Mars ve Merkür karakterindedir. Zenginliği, evlilikle gelecek onur ve mutluluğu, cazibeyi ve tercih edilmeyi anlatır.


RA

4.243 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Ay Tutulması

Minimalistk

Comentarios


Yazı: Blog2_Post
bottom of page