top of page

RA'LAR VE ANLAMLARI

Güncelleme tarihi: 8 Nis 2021

RA’lar ve Anlamları;


Her RA haritanızda ki negatif blokaj gezegenlerine göre önerilmektedir.


İşte çok sevdiğin RA’lar ve Anlamları;


Klasik Seriler;

(Doğum saati şartı bulunmamaktadır. Ana burcunuz üzerinden çalışma yapılabilmektedir.


RA Love;

Tüm sevgi alanlarını kapsamakta olan Love ile sevgi enerjini harekete geçirebilirsin.

Eski bir Aşk enerjisinide hayatına yeniden davet edebilirsin ancak bu noktada “NEDEN” sorusuna iyi odaklanman ve bu ilişkinin sana geri dönüşünü iyi hesaplaman gerekir. Love senin hayrına bir enerji alanı oluşturacağı için bu çalışmalarda yep yeni bir yolada başlaman muhtemel olacaktır. Aşk ve ilişkilerle birlikte tüm sevgi alanını yenilemen için RA’nın yıldızı Love seni bekliyor.


RA Healing;

Ruhuna geri dönüşü başlat. Ruhunu ve bedenini şifaya davet et! Kendine ayırdığın zamanın değerini Healing ile arttır. Genel ruhani şifalanma için sana ve ruhuna ayrı bir huzur işliyor olacaksın. “Kendini sev”


RA Eye;

Ne kadar kendini yorgun ve düşük enerji içinde hissediyorsun? İşte tüm bunların nedeni çok fazla dış negatif insan enerjisine maruz kaldığının göstergesi olabilir. Eskiler “Nazar” biz ise nazar duası ile “Eye” diyoruz ve sana gönderiyoruz. O sessizce yanarken tüm dış enerji vampirleri ile savaşıyor olacaksın.


RA Relax;

Kendini ve alanınını rahatlat. Sen alan çalışmalarını yaparken Relax senim ve sevdiklerin için özel bir kalkan oluşturacaktır. Relax’ın gücünü spica esans ile genişletebilir kendine harika bir zaman hediye edebilirsin.


RA Hope;

Ne kadar beklentin var! Aslında beklentiye girip kendini sıkıntıya sokmana hiç gerek yok. Hope ile şans alanlarını ve beklentilerine sakin giriş yapabilirsin. Umutlarını Hope ile açığa çıkarma zamanı.


RA Abundance;

Bolluk ve bereket seninle. İşte tüm maddi zorluklarına ya da maddi isteklerine odaklanma sırası sende. Abundance ile bu akışı başlat. Bereket senin gücünle Abundance ile harekete geçsin.


RA Health;

Sen ne kadar sağlıklı olursan evren mucizlerini sıraya sokuyor olacak. Health ile kendi bedenine odaklan ve sağlık konularını ele al. Sen sağlığına odaklan ve bırak Health seninle zaman geçirsin.


RA The Midheaven; Bolluk Bereket ve haritada ki Tepe noktasını hedef alır. Abundance RA ile farkı haritanızda ki tepe noktasına göre ayrı bir çalışmaya alınmasıdır.


RA Glamour; Sadece hedef kendinsin! İçe ve özüne yolculuğa dön. Atalarına saygı duy ve aile büyüklerinden sana miras kalan davranışlarına odaklan. Kendine sadece “sen kimsin” diye sor ve Glamour senin için harika bir yolculuk alanı açsın


RA Mesmerize; Nereden geldin nereye gitmelisin! Yolculuğunun farkına varmalısın! Bugüne kadar kendine ne kadar objektif olabildin? Hadi şimdi kendini 9 yıllık döngülerine göre ele al...


2. Grup İleri Seviye RA’lar. (Doğum Saati Şartı Bulunmaktadır)

- ileri seviye RA’ların fiyat farkları bulunmaktadır.

RA Talisman

Tüm enerji alanları içine yüklensin ve tasarımı ile 3 dileğini Talisman üzerine yazabilirsin. Haritandaki hem zararda olan hem de pozitif açıların üzerine çalışma yapılan Talisman ile daha güçlen!


RA Brave


Kendi hayatının farkına var ve en çok ne karşısında güçlü durmak istiyorsun karar ver! Brave ile tüm enerji alanlarında daha cesur olmak istiyorsan şimdi tercih senin!


Yıldızlar Serisi;


RA Fomalhout;

3 niyetini mıknatıs gibi üzerine çek! Üstelik bu çalışmalarda haritanda bulunan Fomalhout yıldızının gücünü çekme zamanı! Kendi özel alan çalışmasıyla farkı hisset! Üstelik esansı ile birlikte..RA Sirius;

Siriusun gücüne inanır mısın? İşte mucizevi bir yıldız seninle. Sonsuz enerji ve haritanda bulunan enerji alanlarını hedef alan Sirius ile kendi özel alan çalışmasıyla farkı hisset! Üstelik esansı ile seninle..


RA Spica;