top of page

SU RİTÜELİ

Su Ritüeli


Suyun hafizası vardır ve sen anlatmak istediklerini suya çok rahatlıkla anlatabilirsin. Özellikle denize ya da akar bir suya yakınsanız harika bir etki oluşturabilirsiniz.


Bugün sizlerden yapmanızı istediğimiz tam olarak tüm beklentinizi, isteklerinizi suya anlatmanız olacak.

Cam bir kap içine su ekleyelim. İlk gün çalışmasında sadece pozitif isteklerimizi açığa çıkarıp suya anlatalım. İçine biraz defne yaprağı, kuvars taş, eğer elinizde varsa cam nazar boncukları ve ek olarak gül taprakları ekleyebilirsiniz. Bu işlemi deniz kenarında yapacaksanız kuvars taşınızı deniz suyu ile aktif hale getirebilirsiniz.

Söz sizde olacak ancak öncesinde saflık ve temizlik için bileklerinize, boyun bölgenize SAF gül suyu sürebilirsiniz.


Cam içi işlemleri yaptığınızda bu karışımı bir gece ay ışığı altına emanet ediniz. Ertesi gün alarak bileklerinize kadar yıkamada bu suyu kullanabilirsiniz. Saf ve temiz enerjilerin açığa çıktığı bu saf karışım ile hayatınıza tüm pozitifi alıp negatifi bırakmaya niyet edin.


Sonra bu işlemi yeniden tekrarlaryacağız ve bu sefer negatif duygularınızı ve bu açığa çıkan negatif alanları geride bırakmaya niyet etmenizi ve suya anlatmanızı isteyeceğiz. 2. İşlemi ise toprak ile buluşturmanızı istiyoruz.


Yeni ay tüm güzellikler ve ışığı ile size gelsin❣️


RA Meditative

172 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page