top of page

Tuzla Temizlenme Ritüeli

2021’e girerken tam zamanı!

Negatif enerjilerden arınmak için çok pratik bir ritüel ile seninleyiz.


İşte ihtiyacın olan malzemeler;


Sevdiğin bir tütsü,

Seramik bir kase

Tuz

İstediğin bir RA’yı yakıp frekansını arttırmak için tibet çanağı ister kendin oluşturabilir istersen dinlemek için bir video açabilirsin.


Çok çok eski zamanlarda tuz büyük bir arınma ve temizlenmeyi temsil etmekteydi. Negatif alanı temzilemek için bulunan mekan/oda vb.. çanak içinde mutlaka tuz bulundurulurdu. Hem negatif temizlenirdi bunun yanında ise dileklerle pozitif bir alan oluşturulurdu.

Tuzun içine erimeyecek kadar az miktar su ekleyin ve macun gibi kasenin yanlarına sürün. RA nızı yakın ve kasenin tam ortasına koyun. Dilek ve isteklerinizi yazarak kasenin alt kısmına koyun. Tibet çanağı frekansını açarak ya da kendiniz oluşturarak mekanınızın temizlenmesine, tüm negatifin kaybolmasına niyet ederek; inancınız doğrultusunda dua ile bu niyetinizi bağlayın. Titreşimlerle birlikte rahatladığınızı hissediyor olacaksınız. Bu çalışmayı her zaman yapabilirsiniz. Çalışmayı tamamladığınızda kasenizi temizleyebilirsiniz. Sanki Sihirli etki başladı bile...RA’nın alevleri sana yol gösteriyor olacak.


-Yazdıklarını zarf ile kapatarak saklayabilir ve tarih ekleyip o tarih zamanında açabilirsiniz.

Özellikle dolunay zamanı için mutlaka deneyin ve bizimle paylaşmayı unutmayın❣️
RA Meditative

297 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Ay Tutulması

Minimalistk

Comments


Yazı: Blog2_Post
bottom of page