top of page

Untitled


Çok çok uzun zaman önce 7 bilge bir arada yaşarlarmış.

Bu bilgeler hayatın 7 kuralında olmaması gereken bazı davranış şekillerini kendi aralarında uzun süreler, yıllar ve mevsimler boyunca tartışmışlar. Göklerin onlara destek olduğunu bilirlerdi… Ay Boğa burcuna geçtiğinde bu 7 kuralın bitişini kutlarlardı. Yeni bir başlangıç berekete ve huzura dönerdi.

Kin

Nefret

Mutsuzluk

Bencillik

Kıskançlık

Sevgisizlik

Kibir

Bu 7 bilge bugün 7 yaprak toplarlardı ve bereket için evlerinde bulundururlar her yaprak için toprak anaya bir tohum emanet ederlerdi… 7 kişiye destek, katık sağlarlar. 7 çocuk sevindirirler. Doğanın onlara armağanı her canlı için dua ederlerdi. Böylece hayatlarında yeni bir döngünün başlangıcına adım atarlardı.

İşte bugün kendimize sormamız gereken en önemli soru bence bu olmalı..

‘’Bu hayat içinde hangi hayatlara dokunuyorum?’’

Şimdi RA larımızı yakalım ve sessiz bir ortamda bulunalım. Sadece nefesimize odaklanalım istiyorum. İsterseniz bulunduğunuz alanda cam açabilir serinliği tüm bedeninizde hissedebilirsiniz.

Çalışmamızda öncelikle kendi inancınız ile yapacağınız bereket duası ile başlayamalısınız.

‘’Bolluk ve bereket kapılarımın açılması, iş ve iş hayatımın önünde ki engellerin kadırılması, dilek ve isteklerimin hayata geçmesi, hayatımda bulunan farkında olduğum ya da olmadığım tüm negatif blokajların sevgiyle çözülmesi ve en hayrıma olacak şekilde hayatıma yeniliklerle gelmesi, kendi ve sevdiklerimin sağlığı, mutluluğu üzerimizden eksilmeden, hayatamıza güzelliklerin tüm hızıyla akması, sevginin yüceldiği, hayatıma tüm akışın niyetiyle…

Sadece bedeninize odaklanın ve tüm blokajların tüm alanınızdan uzaklaştığını hissedin. Sadece nefesinizi duymaya çalışın yavaşça nefes alın ve verin..

Çal